(Symbol 68809) LOKAL na SPRZEDAŻSZCZECIN, PRZYJAŹNI
Lokal gastronomiczny 280m2 Pogodno
Lokal gastronomiczny z pełnym wyposażeniem w cenie. Możliwość prowadzenia imprez okolicznościowych, pubu lub innej działalności.

Lokal dwupoziomowy o pow. 283 m2. Dobry standard wykończenia i wyposażenia.
Na pierwszym poziomie o pow. ok. 80m2 mieści się bar, duża sala, 2 x wc. Zejście na poziom -1 o pow. ok. 200 m2 bezpośrednio z lokalu.
Na poziomie -1 mieści się bar, sala główna, sala boczna, kuchnia z pełnym wyposażeniem, zmywalnia i pomieszczenia pomocnicze, wc z prysznicem, zaplecze socjalne wraz z szatnią dla personelu, magazyny. Lokal wyposażony we wszystkie media, alarm, tv przemysłową, klimatyzację.

Zezwolenie na sprzedaż alkoholu.

Cena zawiera całkowite wyposażenie i umeblowanie. Do ceny należy doliczyć podatek VAT. W okresie letnim możliwość dzierżawy terenu przy lokalu na ogródek ze stolikami. Wydanie od zaraz. Polecamy.*****************************************************

PROSIMY O PODANIE NUMERU TELEFONU WÓWCZAS PRZYSPIESZY TO KONTAKT Z PAŃSTWEM.

Oferta Agencji POSESJA Nieruchomości.
Przygotowujemy aktualne oferty wg wytycznych klienta !
Napisz jakiej nieruchomości szukasz, a wyselekcjonujemy z ogromnej bazy / 20.000 ofert / tylko te właściwe lub szukaj na naszej stronie internetowej www.posesja.eu
Ponadto zapewniamy natychmiastową informację o każdej nowej ofercie ! Pomożemy nieodpłatnie uzyskać kredyt bankowy / oferta 20 banków /.
25-letnie doświadczenie połączone z nowoczesną obsługą gwarancją naszej skuteczności.
Zapraszamy do Agencji Posesja: al. Papieża Jana Pawła II 18 Szczecin
tel. 91 488-60-40;

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

lokalizacja
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
PRZYJAŹNI
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
opłaty
Cena cena w innych walutach
650 000, 00 PLN
Cena za m2
2 294, 06 PLN
dane podstawowe
Symbol
68809
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Pow. całkowita
283, 34 m2
Rodzaj lokalu użytkowego
GASTRONOMICZNY
Rodzaj budynku
NISKI BLOK
Rok budowy
2001
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Drozdowska

Zapytaj o ofertę