(Symbol 240322) OBIEKT na WYNAJEMPNIEWO,
Dwa mieszkania po 100m2 + pow.magazynowa 5000zł
Oferujemy do wynajęcia nieruchomość znajdującą się ok. 5 km od Gryfina i ok. 30 km od Szczecina składającą się z dwóch sąsiadujących działek gruntu o łącznej pow. 7325 mkw. zabudowanych 4-kondygnacyjnym budynkiem magazynowym o powierzchni całkowitej ok. 800 mkw oraz przylegającym do niego budynkiem biurowo-mieszkalnym o powierzchni ok. 300 mkw. Oba budynki są w całości podpiwniczone. Budynek biurowo-mieszkalny jest wewnątrz całkowicie wykończony. Na parterze znajdują się pomieszczenia biurowe o dość niskim standardzie, na 1 i 2 piętrze dwa niezależne, gotowe do korzystania, przestronne mieszkania o pow.100m2 każde - jedno 5 -pokojowe, kuchnia, aneks kuchenny, 2 łazienki; drugie 4 pokojowe, duży hall z tv, łazienka. Możliwy jest wynajem samej części magazynowe-4 kondygnacie, każda po ok.200m2. Stan techniczny budynków jest dobry. Posesja jest ogrodzona od frontu, z innych stron graniczy z lasem. W bezpośrednim sąsiedztwie zabudowa mieszkalno-usługowa. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 300 m brukiem, bez utrudnień o każdej porze roku, także dla samochodów ciężarowych.
Polecamy ze względu na ogromny potencjał oraz wyjątkowo atrakcyjną cenę.*****************************************************

PROSIMY O PODANIE NUMERU TELEFONU WÓWCZAS PRZYSPIESZY TO KONTAKT Z PAŃSTWEM.

Oferta Agencji POSESJA Nieruchomości.
Przygotowujemy aktualne oferty wg wytycznych klienta !
Napisz jakiej nieruchomości szukasz, a wyselekcjonujemy z ogromnej bazy / 20.000 ofert / tylko te właściwe lub szukaj na naszej stronie internetowej www.posesja.eu
Ponadto zapewniamy natychmiastową informację o każdej nowej ofercie ! Pomożemy nieodpłatnie uzyskać kredyt bankowy / oferta 20 banków /.
25-letnie doświadczenie połączone z nowoczesną obsługą gwarancją naszej skuteczności.
Zapraszamy do Agencji Posesja: al. Papieża Jana Pawła II 18 Szczecin
tel. 91 488-60-40;

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

lokalizacja
Gmina
GRYFINO
Miejscowość
PNIEWO
opłaty
Cena cena w innych walutach
5 000, 00 PLN
Symbol
240322
Typ nieruchomości
OBIEKT
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Pow. całkowita
1 200, 00 m2
Rodzaj obiektu
PRODUKCYJNO-MAGAZYNOWY
Rodzaj budynku
MAGAZYNOWO-BIUROWY
Rok budowy
1980
Forma własności
WŁASNOŚĆ
Energia elektryczna
Podłączony wodociąg
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Drozdowska

Zapytaj o ofertę