(Symbol 51773) LOKAL na WYNAJEMSZCZECIN, CENTRUM
Centrum lokal handlowy 100m2
Do wynajęcia duży lokal o charakterze handlowo-usługowym w centrum miasta. Wejście bezpośrednio z chodnika, duże witryny, drugie wejście od zaplecza. Powierzchnia lokalu 105 m2 + dodatkowa powierzchnia na antresoli w pom. magazynowym (wysokość pomieszczeń 4,85m).
W skład lokalu wchodzi jedno duże pomieszczenia główne oraz pomieszczenia magazynowe i biuro, a także część sanitarna. Główną salę można powiększyć kosztem zaplecza. Na podłogach terakota. Okna od podwórza są chronione kratami, natomiast od strony ulicy antywłamaniowe P4. Lokal jest dodatkowo chroniony alarmem. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Czynsz najmu 8.000 zł/mies. + opłaty licznikowe ok.700zł/mies. Dużo miejsc parkingowych bezpośrednio przed lokalem. Polecamy.*****************************************************

PROSIMY O PODANIE NUMERU TELEFONU WÓWCZAS PRZYSPIESZY TO KONTAKT Z PAŃSTWEM.

Oferta Agencji POSESJA Nieruchomości.
Przygotowujemy aktualne oferty wg wytycznych klienta !
Napisz jakiej nieruchomości szukasz, a wyselekcjonujemy z ogromnej bazy / 20.000 ofert / tylko te właściwe lub szukaj na naszej stronie internetowej www.posesja.eu
Ponadto zapewniamy natychmiastową informację o każdej nowej ofercie ! Pomożemy nieodpłatnie uzyskać kredyt bankowy / oferta 20 banków /.
25-letnie doświadczenie połączone z nowoczesną obsługą gwarancją naszej skuteczności.
Zapraszamy do Agencji Posesja: al. Papieża Jana Pawła II 18 Szczecin
tel. 91 488-60-40;

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

lokalizacja
Miejscowość
SZCZECIN
Dzielnica - osiedle
CENTRUM
Prawobrzeże /lewobrzeże
LEWOBRZEŻE
opłaty
Cena cena w innych walutach
8 000, 00 PLN
dane podstawowe
Symbol
51773
Typ nieruchomości
LOKAL
Rodzaj transakcji
WYNAJEM
Pow. całkowita
105, 00 m2
Rok budowy
1930
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Magdalena Drozdowska

Zapytaj o ofertę